Monthly Donors

 

JANUARY

AUDREY BABB

RITA D. BOWEN

K. BROOKS

JOHN A. BYRUM

MARY T. CALLAHAN

MITCH CASTRO

AMY M. CITY

BERNADETTE CUPIT

PEGGY CUSHMAN

DALE DALIN

MARIA D. J. DICKINSON

MELINDA L. DUNLAP

DORA FITZGERALD

ROBIN D. FRANKS

GEORGE W. GARLOW

ELIZABETH J. HAND

REGINALD C. HARRELL FAMILY

DEBRA S. HICKOK

KAREN L. HILLIS

LONNIE E. HINES

CONNIE T. HORTON

DOROTHY R. HOSKINS

ROBERT A. IVEY, JR

YVONNE R. JERALD

CAROL-JOAN JOHNSON-GUCKEEN

SHELLY JONES

KENNETH R. KITTRELL

VEDA L. LASSITER

HILDEGARD E. MALABY

HELEN D. MANNO

STEPHEN R. MARTIN

EMMA MARTINEZ

ELIZABETH McSWAIN

JOYCE M. MILLER

PHILOMENA MOONEY

FRED L. MUNIZ

REGINA NORRICK

KATHLEEN B. OVERMYER

JAMES H. PAULEY

MARLENE J. PLACHINSKI

JOHN I. PRUITT

RONALD E. PYLE

DONALD E. SCHRADE

JOHN SCHROPP

ADRIENNE L. SCHWEISS

LORETTA M. SLACK

LAURA I. STEWART

WALTER A. STEWART

DELORIS T. STOKES

ROWLAND TALIAFERIO

ROBERT TRUXELL

FRANCIS J. VON MOLL

DOUGLAS P. WAKELEY

DAVID J. WHEELER

KATHY A. WINSLOW

STACY WOODS

CAROLYNE S. YATES

COMPTON COUNTS INC.

D. B. BOWLES JEWELERS

GFWC – WOMAN’S CLUB OF TIDEWATER

NETWORK FOR GOOD

VETERANS OF FOREIGN WARS POST 2582

WOMANS CLUB OF WINDSOR

 

FEBRUARY

DAVE BELL

MARGARET B. BLUM

W. STEVEN COLLINS

KELLY A. GOLDSBERRY

ANGELA HAWKINS

JANICE B. HOLLAND

ROBERT KOHN

SUSIE P. LOWRY

CYNTHIA N. PAYNE

MARYETTA R. RARICK

UHMAN FAMILY

ALVIN S. WALKER

REBECCA B. WEST

FARM CREDIT

FLEET RESERVE ASSOC KEMPSVILLE BRANCH 99

 

MARCH

JAMES H. BERUBE

JOYCE W. CATES

W. STEVEN COLLINS

MARY CREW COX

CHARLES L. DAILEY

GEORGE DAVIS

CATHERINE M. ENGEL

BILL HAAS

SUSN M. HARRELL

JOHN H. HERMANN

ROBIN L. HOWELL

GAIL M. IRBY

MARGO H. JOYNER

SYLVIA & TERRY POLLIARD

KIMBERLY R. PUGH

BARBARA E. RAY

JOHN & CAROL ROWE

ROGER W. YOUNG

NETWORK FOR GOOD

 

APRIL

 

MAY

MARY REGINA ASARO

RUBY N. CENTER

J. WILLIAM COFER

W. STEVEN COLLINS

CAROL D. DOUGLAS

MRS. JEAN H. FLY

ROSALIND Y. HALL

BARBARA A. HECKERT

SHIGEKO H. KOSHKORIAN

DAVID & SHARON LATHROP

REBECCA L. LOVINGOOD

LTC & MRS G. M. MELLIS

KATHRYN MONTGOMERY

DEBORAH D. SWINTON

DARLENE B. TERRY

MR &  MRS CARL J. VOGLEWEDE

EXCHANGE CLUB OF SUFFOLK

KING’S FORK WOMAN’S CLUB

VFW GEN. MACARTHUR MEMORIAL POST 392

 

JUNE

MR & MRS GARY M. ABRAMS

MARION ANDERSON

ROBERT G. ANDERSON

VIRGINIA ARNESEN

GWENDOLYN L. BAKER

W. N. BARLOW IV

GENE A. BARNES

REBECCA BEASLEY

ANNE & ED BELL

BARBARA BENNETT

MR & MRS DUDLEY B. BERTHOLD

ANNA G. BOWERMAN

ROSALIND D. BRITT

BETTY M. BUNCH

CONNIE C. BUNCH

MR & MRS ROBERT D. BURNS

CHARLES G. BUTLER

MRS CAROL J. BYRD

MARGIE CALDWELL

HOMEZELLE B. CHAMBERS

AVERY G. CHURCH

BONNIE W. CROWDER

GERMAINE L. CURRY

PHILIP E. DANIELS

LYNNE L. DAVIDSON

EUGENE DAVIS

MARY L. DAY

ELLEN M. DEMANCHE

TERESA A. DENNIS

HARRIET E. DOWNING

DONNA J. EAST

CHARLES B. ELFMAN

SANDRA B. ELLIOTT

JOHN J. ENNIS

MR & MRS CALVIN E. FANCHER

MR & MRS ERIC FROYEN

EILEEN M. GAIK

THEODORE L. GALEWSKI

MR & MRS RONALD W. GARRETT

GARY M. GAUTHIER

MR &  MRS CHARLIE L. GENTRY

DANA B. GREENE

PASTOR HARRY W. GRIFFITH

JOHANNA M. HALL

ESTHERINE J. HARDING

MAVIS M. HARKNESS

JANET V. HEATH

BERNICE & BOBBY HENINGER

JENNIE L. HERMAN

MR & MRS WILLIAM R. HILTABRAND

MR & MRS R. THOMAS HITT

KATHY L. HOCHMILLER

LEVI O. HOLLAND JR

DAVID N. HORTON

NORMAN A. HULTS

MR & MRS ROBERT J. IANUCCI

MR & MRS ROBERT A. IVEY JR

MADELINE E. IZBICKI

MR & MRS DONALD J. IZBICKI JR

ANTOINETTE JACKSON-PRUDEN

LINDA S. JONES

MR & MRS WILLIAM J. LAZ

DENISE M. LENNART

JUAN & LINDA LEWIS

PHYLLIS LIGHTFOOT

LYNDA J. LOCKLEAR

JAMES E. LUTZ

JANICE E. MARTIN

WILLIE J. MASSENBURG JR

KENNETH E. McLAURIN

CAROL McMURPHY

F. CAROL MEIGGS

CAROLYN R. MERINAR

MR & MRS JAMES R. NEFF

MR & MRS EDWARD J. OSIECKI

DOBRILA N. OWEN

JAMES A. PEARSON

JERRY P. PECK JR

KATHLEEN B. PENNINGTON

MR & MRS WATT S. PERLEY

JOSEPH PETRO

DOROTHY E. M. PITCHFORD

MARGARET L. PREDDY

LISA M. PROUGH

HEATHER  J. REARDON

MR & MRS JON E. RIX

NANCY S. ROGERS

JOHN & CAROL ROWE

DAVID C. RUMP

ELIZABETH K. RUSSELL

MARC & NANCY SAMUELS

FIDENCIA R. SANIANO

MR & MRS WILLIAM J. SCOTT

KATHY L. SERMONS

JANE SIEDLECKI

JOSEPH SLAKEY

BETTY J. SMITH

JULIE S. SNYDER

MR & MRS ROBERT L. SONDEJ

MR & DR FREDERICK D. SPRATLEY

MR & MRS JAMES H. STAKES

CLYDE A. TOLER

MILDRED J. TROLLINGER

FLORENCE WALKER

MR & MRS MARK WANLESS

MARY LEE WARREN

M. DOANY WELLS

MR & MRS ROBERT L. WEST

MR & MRS THOMAS A. WILSON

KATHY A. WINSLOW

WARREN J. WINTER

MR & MRS EDWARD J. YARASAVICH

BIRDSONG PEANUTS

DISABLED AMERICAN VETERANS CHAPTER 13

DISABLED AMERICAN VETERANS AUXILIARY UNIT 13

WOODMEN LIFE CHAPTER 2

JULY

GLENN B. ACKISS

MR & MRS ROBERT J. AGNOR

YVONNE P. ALBANO

MRS EVA D. ALFORD

JOANNE R. ALLEN

MR & MRS LEE ANDERSON

BIANCA ARMITSTEA

MR & MRS RONALD L. ASKEW

BARBARA J. BAILEY

KAREN S. BAILEY

MR & MRS LINWOOD S. BAKER

MARY ELLEN BAKER

MRS CLEO B. BALL

SANDRA A. BARCZAK

THELMA H. BARKER

MR GARY BARLOW

CYNTHIA A. BATEMAN

JULIA C. BECK

MR & MRS KENNETH BILLUE

RUTH A. BOOONE

RHEABON C. BOWERS

RONALD T. BRINKLEY

JOSEPH L. BRITT

BARBARA F. BROWN

ESTELLA BROWN

PAIGE SWAN BROWN

SHERRY C. F. BROWN

ROBERT S, BROWN, SR.

SHARON A. BUSICK

MR & MRS THOMAS CAHILL

SUSAN P. CALDON

IMA L. CAMPBELL

MITCH CASTO

MARGARET A. CAULEY

MRS WILLIE M. CHAMBERS

BETTY V. CHAMBLISS-WHITNEY

MARGUERITA A. CHANTLAND

BETTY B. CHAPMAN

SYLVIA I. CHELLIS

KUM C. CHRISTIAN

WILLIAM CHRISTY

BLANCHE L. CLANTON

JOYCELYN CLANTON

DELORES CLARK

PHILIP CLARK

JUNE P. COFER

CAROLYN COFFMAN

MARJORIE E. COHICK

SHIRLENE B. COLBERT

JACQUELINE R. COLES

LEE R. COUP

SARA J. CRISPEN

ELLEN L. CZARNOTA

MR & MRS JOHN F. DAEMS

CHARLES L. DAILEY

JEFF & ANN DAVIES

WILLIAM A. DELACEY

SUE E. DEMANCHE

MARIA G. DENNING

BEVERLY DeVERA

ALTAGRACIA C. DIMAYA

EDWARD G. ECKERT

JACQUELINE F. EDWARDS

MR & MRS WALTER C. EVANS

PEGGY S. FERGUSON

EARL W. FERRELL

LINDA A. FOLEY

MARY B. FOREMAN

BONNIE F. FROELICK

MR & MRS JOHN G. GAYLE

ELIZABETH M. GAUTHIER

MR & MRS JOHN H. GAYLE

ELLEN S. GEORGE

KAREN L. GEST

MARTHA E. GILBAR

MR & MRS CHRISTOPHER GILMAN

ROBERT J. GLASS

JANICE D. GORDON

JANET GOSSEN

MARY A. GRAHAM

VICTORIA M. GRAY

ELIZABETH GREEN

FRANCIS X. GREEN, JR

KEVIN & DEBBIE GRUBB

ROSE B. HAMBY

ANITA V. HAMILTON

BRENDA C. HARRIS

KAY E HATCHER

HARRY N. HAVERTY

KARL & BRENDA HAWKINS

BARBARA A. HECKERT

MR & MRS ROBERT HENDERSHOT

MR & MRS CHARLES T. HENEGAR

KAREN L. HERSHBERGER

PATRICIA D. HEWITT

MR & MRS ROBERT HEWLETT

DEBRA S. HICKOK

SHARON L. HILLIARD

LONNIE E. HINES

MR & MRS RICHARD V. HOLDEN

LULA B. HOLLAND

DOROTHY R. HOSKINS

HARVEL A. HOWELL

CHERYL A. HUNT

MARTHA S HUTCHINGS

MR & MRS PATRICK IANNUCCILLI

NANCY T. IRELAND

MR & MRS HERBERT R. IRTENKAUF

CHARLA F. ISTENES

GARY H. JERLIN

CYNTHIA A. JOHNSON

GLENDA L. JOHNSON

SHELLEY L. JOHNSON

IRMGARD H. JONES

LINDA R. JONES

MR & MRS ISAAC N. JONES, III

VERNON L. KALIHER

DENNIS KEANE

KATHY A. KENNELLY

GERALD R. KERNER

MR & MRS RODNEY B. KERR

ALLEN KIGER

KENNETH K. KIMMONS

VICKIE KIMMONS

BEVERLY L. KIRBY

CHERYL KNIGHTEN

MR & MRS CALVIN L. KOONCE

MR & MRS STEPHEN KORVING AND FAMILY

SUSAM P. KRAUSS

FORTUNE KRISAK

MARGARET KYLE

GERALDINE B. LA PLANTE

VALERIE V. LAMB

SIMONNE LE BREUX

JANET W. LILLEY

TERUYO LONG

H. CHLORENE LOPP

MR & MRS RICHARD E. LOWTHER

LEONARD N. LUSTER

FAY E. MALCVOLM-ALLEN

MR & MRS LEON C. MANOSO

SHERMA L. MASON

TAMMY S. MATTHEWS

HERBERT B. McCOY

KYLE McGRAW

VALERIE J. McKEE

RICHARD J. McLANE

JUDITH K. McQUITTY

MR & MRS MICHAEL E. MEEKER

NONA K. MERRILL

JOSEPHINE MIALE

BARBARA J. MILES

MARY B. MITCHELL

JOHN W. MOTON

RUBY A. MUNSELL

BARBARA A. MURRAY

JANIE A. MURRELL

MR & MRS RICHARD F. NAJARIAN

PATRICK T. NASH

MR & MRS CHRISTOPHER E. NEVILLE

MARRIAN M. NICHAEL

JANICE NUCKOLS

KELLIE OBERRY

VIRGINIA H. OHEARN

SHIRLEY OLLICE

MR & MRS ROBERT P. OVERSTREET, SR

TRACY B. OWNBY

CINDA L. PACK

MARTHA W. PAGE

DORIS I. PAQUETTE

LYNDA J. PARKER

MR  & MRS RICHARD W PARRON, SR

MR & MRS KEITH A. PARTAIN

TRAVIS L. PATTON

LCDR & MRS THOMAS E. PAULS

MICHAEL D. PAVLIK

IRENE A. PAYNE

STEVE PENTECOST

MR & MRS LUIS A. PEREZ

JOAN PETERS

JEANNE H. PETTERSEN

MR & MRS ROBERT E. POLFUS

PATRICIA A. PORT

PHYLLIS H. PORTER

MR & MRS EDWARD W. POULTER

DON J. PUTMAN

CELIA A. REBMAN

BARBARA A. REDFORD

PEGGY B. REID

RAE ANN REMINGTON

SANDRA M. REYNOLDS

BRENDA E. RHODES

MR & MRS CHARLES H. RICE

MARY L. RICHARDSON

MR & MRS D. C. RIVENBARK, JR

CONNIE B. ROBERTSON

MR & MRS BILL ROBINSON

MOSLEY ROBINSON

NANCY E. ROMEO

MR & MRS JOSEPH H. ROSE, JR

SYLVIA A. ROWLAND

MR & MRS GENE D. ROYER

MR & MRS DAVID H. RUEDI

JOHN RUNBERG

MR & MRS WAYNE H. RUTSCH

V. MALVERN SAAVEDRA

CLAUDIA M. SALMON

FRANCES F. SANDUSKY

KEITH & BARB SAWYER

ADRIENNE L. SCHWEISS

VALERIE A. J. SHAFFER

DELL T. SHANKLES

DONNA M. SHAW

ANNA R. SHEPARD

MR & MRS JOSEPH F. SILBERHOLZ

ELIZABETH L. SLAMIN

MR & MRS HERMAN H. SMITH

GLORIA SORGEN

THERESA M. SORRELL

PATRICIA ST. CHARLES

JACQUELINE D. STALBAUM

LTCOL & MRS ROBERT A. STEORTS

NANCY S. STONEY

CHERYL L. STRICKLAND

PAUL C. STRIFFLER

MR & MRS GEORGE L. STUBBS

DENNIS SUTER

ROBERT J. SWANSON

PATRICIA G. SZEWCZAK

MR & MRS DANIEL N. TABOR

ENCIE O. TEETS

BARBARA A. TENPAS

CONCEPCION P. TEOPE

LOIS J. THOMAS

ELAINE M. THOMPSON

LTCOL & MRS ROBERT L. THOMPSON

RITA A. TRAMMEL

HELEN L. TUCKER

MR & MRS MICHAEL L. ULANICH

RAYMOND I. UNANGST, JR

JANICE F. VAUGHAN

MR & MRS CARLTON L. WAGNER

DOUGLAS P. WAKELEY

GLENDA L. WALKER

TERESA M. WEAVER

JOANNA M. WEIR

MR & MRS JAMES D. WELLS, SR

JOANN H. WHALEN

MARTHA E. WHALEN

DELORES G. WILLIAMS

MR & MRS GEORGE K. WILLIAMS, III

MR & MRS JOHN S. WILLIS

MARGARET A. WINGFIELD

JAY H. WOBIG

STUART O. WOOLCOTT

ROBERT N. YURCHUCK

MR & MRS PAUL ZABICKI

LILLIE V. ZIEGLER

AIRLINE SELF STORAGE

EITHER ORE JEWELERS STRAWBRIDGE

MT HOREB ROYAL ARCH CHPT 11

PORTSMOUTH COMMANDERY NO 5 KNIGHTS TEMPLAR

PORTSMOUTH SCOTTISH RITE

SOMMERTON MEETING RELIGIOUS FRIENDS MISSIONS ACCT

WEALTHWAY FINANCIAL ADVISOR

 

AUGUST

JACQUELINE H. ATKINSON

SUSANNE H. BARNES

CATHY L. BERRY

STEPHANIE F. BLOUNT

MR & MRS WILLIAM C. BRANCHE

JAMES M. BYRANT

ALICE F. BUTLER

JENNIFER S. BUTLER

DEBORAH F. CAMPBELL

RUBY N. CENTER

ANNIE M. CHERRY

W. STEPHEN COLLINS

MIREILLE CONNOLLY

GERALDINE G. COULTER

MARISA CUPPS

MR & MRS JEFFERY G. DANIELS

MR & MRS DANIEL DEE

JOAN M. FELDER

RICHARD M. FELLONE

MARC D. FLIPPIN

JACKLYN GARDINER

SANDY A. GIBB

BELINDA S. GREEN

TERRY A. HARRIS

LESLYE I. HILL

ROBIN L. HOWELL

CAROL H. JONES

NETTIE KEETER & FAMILY

ISABELLE L. LEE

LISA McCOY

MARGARET MARY McCREADY

JEANNE M. McDONNELL

GAIL M. MONTIGUE

GLORIA S. MOORE

MARIANN T. MORGAN

MR & MRS JEFFREY A. MOULTON

BETTY S. MOYE

REGINA NORRICK

KATHRYN J. NOWINSKY

LORI PALAGYI

MR & MRS JAMES M. PENNEY

ROBERT J. POPP

GEORGE POULOS

MR & MRS WILLIAM POULTER

MR & MRS WILLIAM E. POWELL, JR.

PATRICIA PRIESMEYER

ELVA F. PRIOLO

LINDA M. PROPER

DOROTHY M. POWERS

KAREN RANNINGS

CAROL A. RANSOM

MICHAEL R. ROBERTSON

KATHRYN M. ROSE

PATSY W. RUTHERFORD

MAURA B. SANFELICE

CLARENCE SHIRES, JR

MR & MRS RICK E. SHOEMAKER

LILLIAN STEADMAN

ELAINE J. TARR

MICHAEL H. TORENO

MR & MRS MARK D. TSCHIRHART

DEMETRIA R. TUCKER

PENNY S. TUTHILL

LYNN L. VALOS

SANDRA H. WELSH

RUTH M. WHITEHURST

JOAN R. WILDMAN

MR & MRS JAMES A. WINDOVER

IDA LYNNE WOOD

SHIRLEY H. WRIGHT

MARY C. YACONIELLO

CAROLYNE S. YATES

RALPH YOUNG

NANCY E. ZEIDERS

A & B PROPANE

BETHLEHEM RURITAN CLUB

HAMPTON ROADS COUNCIL OF VETERANS ORGANIZATIONS

MAGNOLIA RURITAN CLUB

SUFFOLK ELKS LODGE #685 BPO

TESTING SPECIALTIES INC

VFW HAROLD TREAKLE MEMORIAL AUX POST 993

 

SEPTEMBER

STEVEN D. ALLEN

MARGARET ANN BALLARD

DENISE P. BOWMAN

MR & MRS WILLIAM R. BURK

MR & MRS JOHN K. BURKE

SHIRLEY M. CABELL

W. STEVEN COLLINS

DR & MRS ORAN W. CHENAULT, JR

MARYANN CORCORAN

M. ROSETTA H. DANIEL

DOROTHY DANIELS

PATRICICA A. DRAGONETTI

MARIE T. GREEN

PATRICIA B. GREENE

KELLY A. GOLDSBERRY

CONSTANCE R. HAPPEL

ELEANOR B. HARRIS

CAROLYN W. HARRUP

LOIS V. HAYES

PHYLLIS S. JACKSON

BILL & JAYMME JEFFRIES

THERESA N. JENSON

GLORIA E. JOHNSON

PATSY J. JOHNSON

ROSE E. JONES

NICOLE LAW

PETER J. LUIKERT

FAY E. MALCOLM-ALLEN

CAROL J. MAYRANEN

MR & MRS EDWARD McDERMOTT

VIRGINIA A. McKEE

BECKY A. MILLER

SALLIE L. MILLER

LAWRENCE MONDY JR

GAIL J. MILEADRY

WANDA M. MYERS

MR & MRS DAVID E. PARKER

MR & MRS JAMES H. PAULEY

BERYL PRENDERGAST

MR & MRS JIM QUILLEN

KATHY R. RECTOR

MR & MRS RON REEVES

MICHAEL D. RIVENBARK

SYLVIA ROSADO

MR & MRS DAVID M. ROYCROFT

MELCHORA SANTOS

ROBERT F. SAWYER

NOREEN SCHUSTER

MR & MRS EARL C. SMITH

MOVANE M. SMITH

MR & MRS DONALD R. SPAMER

MR & MRS F. EARL STANTON

MR & MRS LARRY SUDBURY

WILLIAM SWINDELL

MR & MRS DAVID W. TAYLOR

PHYLLIS A. WERNIMONT

DEBRA WHITE

DEBORAH W. WILLIAMSON

SAMUEL J. WOOLF

NETWORK FOR GOOD (ANONYMOUS)

PORTSMOUTH MOOSE LODGE NO 898 BOOSTER

VFW POST 2894

 

OCTOBER

MARY J. ALSTON-DAVENPORT

STROTHLEEN P. ANDERSON

MARY ANNE BARNES

MR & MRS WULF BERG

CONSTANCE C. BLACKWELL

RONALD W. BOWEN

NOEL D. BREWER

DIANE W. BRYANT

DIANE S. CARVER

MR & MRS G. L. CARVEY

MARGARET I. CHIAPPAZZI

W. STEVEN COLLINS

CHARLES L. DAILEY

MARIAN A. DANDY

TERESA R. DONAHUE

AVA J. DUFFY

JESSIE S. EASON

JOAN M. FORD

BETTY J. GENTZEL

CHARLOTTE F. GOODE

ANNE W. HARDY

MR & MRS ROBERT K. HARRELL

JULIE L. HOUCHIN

MICHAEL S. JAMES

NANCY JEANNOTTE & PRESTRON COLONNA

CONSTANCE M. KEOUGH

MR & MRS JONATHAN E. KING

DR & MRS PAUL J. KOVALCIK

CATHERINE L. LEMIRE

MR & MRS RICHARD J. MATTHEWS

ADRIAN M. McCHESNEY, JR

KATHY ANN C. MERITHEW

KIMBERLEY S. MOORE

JANIE A. MURRELL

ROBERT S. NORMAN

RITA R. PAYNE

RENE T. PICK

MR & MRS DAVID R. PIERCE

MR & MRS FRANKLIN L. PILAND

MR & MRS JAMES J. RALEIGH

DONALD R. ROBINSON

LYNN K. ROSE

KAREN R. RUSAK

ROBERT A. SAGE

CAROLYN S. SCHROEDER

KATIE A. STALLINGS

LAURA L. STEWART

CYNTHIS S. TAYLOR

MYRTLE V. THOMPSON

YVONNE C. VANN

JOHN & DIANE J. WENTZEL

SUZANN G. WHITE

VICKIE M. WILEY

JOHN R. WINBORNE III

VIVIAN C. YOUNG

FRED L. YOUNGER, JR

BETHLEHEM CHRISTIAN CHURCH

MILITARY WOMEN OF TIDEWATER UNIT 152

US SUBMARINE VETERANS INC, HAMPTON ROADS BASE

VFW LADIES AUXILIARY POST 4809

VIRGINIA PATRIOT GUARD, INC.

XI DELTA DELTA X – CHAPT OF BETA SIGMA PHI

 

NOVEMBER

BARBARA ADAMS

MURIEL AIKEN

HELEN E. ALLEN

LISA B. ASARO

LINDA J. BAILEY

TALMAGE F. BAINES

GRAYCE B. BAKER

THELMA H. BARKER

CAROL D. BARKSDALE

MR & MRS DAVID M. BARNIKOW

WANDA J. BARTON

MR & MRS CHARLES R. BAUMGARDNER

L. CLAY BEALL III

ERIN M. BECK

MICHAEL D. BEDNARZ

MR & MRS WILLIAM T. BELL

PEGGY T. BERND

PATRICIA A. BLIZZARD

KAREN A. BOHRER

CLAUDIA E. BOLITHO

AMY BROWN

CAROL L. BROWN

GAIL L. BROWN

MARIA BROWNING

HARVEY & DONNA BRYANT

SUZETTE M. BURKE

WILLIE-MAE BUTTS

SHARON B. CAHOON

HENRIETTA K. CAIN

KAREN T. CAMPBELL

VIRGINIA G. CAMPBELL

NELLIE F. CARBAUGH

JAYNE H. CASINGAL

MR & MRS GROVER C. CASTELOW

GAIL CHANDLER

MERRY J. CLARK

DIANE D. CLEMENS

LINDA F. CLEVELAND

JOSEPH E. COBB II

RAFFAELA C. COOKLIN

W. STEVEN COLLINS

CHARLES COLVIN, SR

IRENE CONLEY

BETTY LOU CORP

THOMAS D. R. COTTON, JR

MARGARET M. CRAWFORD

BONNIE W. CROWDER

ELAINE L. CSISAR

JANET Z. DALTON

LINDA K. DALY

MARTIN B. DAVIDSON

JOHN E. DAVIS

KATHALINE DAVIS

EARL W. DENSTEN

LUCILE DEXHEIMER

MARIA D. J. DICKINSON

MR & MRS GARY C. DILDINE

FRANCES B. DUMAN

ALICE EADIE

DOLORES M. EBMEIER

JAN K. EDWARDS

DONNA M. EMBRY

LLOYD H. ENGLANDER

JULIE A. FABSIK-SWARTS

SHERRY D. FERKI

CHRISTOPHER K. FERGUSON

M. BONNIE FITZMORRIS

KATHERINE A. FLEMMING

PATRICIA G. FLOWERS

GERDA A. FOSTER

BETTY H. FRANKLIN

SANDRA G. FRANKLIN

MR & MRS JOHN E. FRIESZ

HELGA M. GARRETT

GARY M. GAUTHIER

PAULETTE E. GEHRKE

PATRICIA J. GILDERSLEEVE

ROB & DONNA GLOVER

KELLY A. GOLDSBERRY

CHUCK & SUSAN GRAHAM

CATHY M. GREENE

MR & MRS BRIAN D. GREENLAW, SR

MR & MRS THOMAS E. GREYARD, III

RUTH E. GROH

YVONNE P. HACKER

MR & MRS JAMES B. HATHAWAY

R. LEON A. HENRY

BARBARA HIGGS

JOYCE D. HOOD

CONNIE H. HOOKER

MARLAENA M. HORN

JIM & SANDY HORNE

ROSEMARY HOWARD

JESSE A. HUGHES

ENID E. JACKSON

BROOKE JOHNSON

LEONORA JOHNSON

VANESSA C. JOHNSON

COL PAUL D. JULIAN, SR

MARK A. KANIEWSKI

BARBARA KLINE

MR & MRS DANIEL J. KOLECKI

ANNMARIE KUFFER

ROBERTA A. LAITY

MR & MRS JOSHUA C. LANDIS

MR & MRS DONALD E. LARGE, SR

DAVID LATHROP

ASHLEE LAW

PEGGY S. LAW

GLORIA J. LEATHERS

CATHLEEN M. LENNART

ANDREA M. LEWIS

BETTY LILLEY

MR & MRS MICHAEL K. LATTA

MR & MRS WILLIAM K. LESUEUR

ELAINE A. LLOYD

PAMALA J. LOCKHART

LYNDA J. LOCKLEAR

SHEILA M. LUCAS

JUDITH M. MacDOUGALL

ANGELITA M. MARABLE

GRACE MARKS

CSM & MRS NORMAN MARSH

ARLENE MARSHALL

N. MARTIN

MARGARET P. MATHEWS

MR & MRS STEPHEN L. McGEE

KAREN L. McGINNIS

MR & MRS LOUIS L. McGINTY

MR & MRS BRIAN McNEALY

PATRICIA A. MIANO

SUSAN E. MICHALSKI

KELLY A. MOHR

GLORIA S. MOORE

MOLLIE J. MOORE

PHYLLIS MOORE

JANICE NICHOLS

ETHEL V. PABLO

ROBIN M. PAQUIN-WILLIAMS

CARRIE LAWSON PARRISH ESTATE

SUSAN M. PASSERO

KATHY B. PATON

WATT S. PERLEY, II

TERESA P. PERRY

NANCY H. PICHEL

PAMELA S. PICKERING

ED & PATTY PINCUS

MILDRED M. PLACHINSKI

DORIS I. PLOCK

SHIRLEY M. POOLE

MARY F. POWELL

MR & MRS ROLAND M. PRINZ

MR & MRS DENNIS R. PYNN

RONCEVERT RANDOLPH

MARYETTE R. RARICK

BARBARA E. RAY

MARVIN L. RHODES

KATHLEEN R. RIBAUDO

FRANCIS R. RICHARD

GEORGE T. RICHARDSON

CAROLYN RILEY

MR & MRS LOUIS RUSSO

TERRI D. SANDERLIN

JANE G. SCHAUBACH

MR & MRS WILLIAM B. SCHOUBOE

JOHN SCHROPP

PATRICIA A. SCOTT

RUTH A. SEUTTER

LINDA R. SHARPE

CONNIE D. SHERWIN

NANCY L. SHIPP

THERESA SHUKIS

PAULA J. SIMERMAN

RUTH A. SIMMONS

GLADYS L. SMITH

JANICE L. SMITH

MR & MRS STEPHEN W. SMITH

TEANA D. SMITH

E. LORRAINE SMITHERS

JOAN V. SNELLINGS

JANE ROSS SOMMERS

LINDA V. SPRUILL

DONNA M. ST. CLAIR

EVADNE R. STEVENSON

JEAN M. STEWART

JOHN R. STEWART, JR

ROXANE SUAREZ

SARAH S. SWAGER

DEBORAH D. SWINTON

ELAINE F. TAYLOR

LOUISE E. TAYLOR

SHATIMA TAYLOR

JAMES THOMPSON

PATRICIA B. THURLOW

CAROL L. TIBOR

MR & MRS WILLIAM P. TREADWELL

CAROLE L. TROTT

DEBORAH J. TURLIP

SHARI L. UNDERWOOD

RUGH H. WADE

PATSY L. WAGNER

ELIZABETH C. WAKSMUNSKI

PLEASANT A. WALKER

COL & MRS WILLIAM R. WARREN

CHEYENNE M. WESLEY

DIANE C. WESTBROOK

MARK T. WHITE

SHIRLEY D. WHITE

SUSAN L. WILLIAMS

ROBIN T. WILSON

KATHY A. WINSLOW

KATHERINE A. YATES

KAREN W. YOUNG

NANCY E. ZEIDERS

AMERICAN LEGION POST 88 NANSEMOND

AMERICAN LEGION WOMENS AUX #49

AMERICAN VETERANS POST 14

DENBIGH PLANTATION GARDEN CLUB INC

DISABLED AMERICAN VETERANS CHAPT 13

FATHER JOHN P. WASHINGTON ASSEMBLY

FLEET RESERVE ASSOC. BRANCH 37

FRATERNAL ORDER OF EAGLES AUXILIARY 3204

HARBOR CONSTRUCTION CO INC

INDEPENDENCE CONSTRUCTION CO OF VA

JUNTO WOMAN’S CLUB

KING’S FORK WOMAN’S CLUB

KIWANAS CLUB OF SUFFOLK

LIBERTY SPRING RURITAN CLUB

MI TECHNICAL SOLUTIONS

NETWORK FOR GOOD

PARR FUNERAL HOME & CREMATORY

SOUSTHERN BANK

SUFFOLK BUSINESS WOMEN

SUFFOLK ELKS LODGE #685 BPO

SUFFOLK RURITAN CLUB

RENAISSANCE CHARITABLE FOUNDATION

THE WREATH LADIES VIRGINIA BEACH

U.S. SUBMARINE VETERANS INC, HAMPTON ROADS BASE

 

DECEMBER (AS OF 16 DEC 2023)

ANONYMOUS

STEPHANIE ALBERTSON

JO A. ALLEN

NORMA R. ANSELL

BEVERLY ALVARO

BILL & PATRICIA ARMENTROUT

MARION ARROYO

AMFLORENDA AUGUSTINE

AUDREY BABB

CLAUDIA M. BAKER

KELLY BAKER

MR & MRS ROBERT BARROW

PAMELA D. BATES

KATHERINE H. BAUMGARDNER

KATHY BATKIN

PAMELA BENTON

LORETTA A. BESS & ELLERY L. ZEONE, JR. & WILL ADAIR & THE FIRMINHACS

JOSEFINA A. BLAKE

STACY BLAUSEY

C. G. BOHLINGER III

RITA D. BOWEN

KATHLEEN D. BOWMAN

ALTHEA O. BROWN

ERNEST R. BOWSER

KIM BROOKS

CHARLES J. BRUCE

MRS. DENNIS BURROUGHS

MARY C. CALLAHAN

CARDONER FAMILY

CAROLE CARKHUFF

MITCH CASTO

AMY CITY & FAMILY

MR & MRS WILLIAM H. COLE

W. STEVEN COLLINS

JOAN R. COPELAND

SHEILA V. COSBY

JAMES F. CUNNINGHAM

EVELYN M. DEAL

DELOZIER FAMILY

MR & M RS GEORGE A. DUNCAN, JR

JESSE DUNLAP

HELEN L. EAREHART

BRENDA ELLIOTT

MARY ANNE FAUSEL

DORA FITZGERALD

KETINA FLEMING

FLINK FAMILY

WILLIAM M. FLYTHE, JR.

CAROL E. FORREST

ROBIN D. FRANKS

MR & MRS JOSE GARCIA

CAROLYN S. GARRETT

WILLIAM H. GAUDEN

J. L. GAY

CYNTHIA L. GILBERT

MR & MRS WALTER D. GRAHAM

MERCE LEON GUERRERO

ROSALIND Y. HALL

DON & JOAN HAMMER

MICHAEL HAND

DICK & KAREN HOHORST

KATHERINE J. HOLLAND

ROBERT H. HOTT

RONNIE HULBERT

HELEN H. JAKUBIK

CATHERINE W. JENKINS

JEANNETTE JOHNSON

BERNARRE E. JONES

OLIVE S. JONES

SHELLY JONES

THURMAN P. JONES

T. PATRICK KELLY

JANET J. KILB

KIRSCHMAN FAMILY

KENNETH R. KITTRELL

MR & MRS JOHN M. KUSIAK

CHRIS LA PLATNEY

EMILY B. LANKFORD

CATHLEEN L. LASCARI

VEDA L. LASSITER

LISA E. LAWLESS

JUDY R. LEE

RUTH O. LEMAY

HAZEL R. MACK

SUZANNE MALICIA

DON & LOIS MARTIN

CLAUDIA W. MASON

ANN J. MAUNEY

DONNA J. McCLOSKEY

LINDA K. McFALL

GLORIA J. McGRAW

SHARON McQUEEN

BECKY A. MILLER

LAURA M. MORGAN

MARIANN T. MORGAN

PHILOMENA MOONEY

MR & MRS SEAN Q. MULLANE

MR & MRS FRED L. MUNIZ

REGINAA K. NORRICK

LINDA P. OAKS

KATHLEEN B. OVERMYER

MRS. DILRUKSHI T. PERERA

SARAH M. PEREZ

HENRY L. PILAND, JR

JILL E. PIVER

MARLENE J. PLACHINSKI

SYLVIA & TERRY POLLIARD

PHYLLIS E. PUGH

EDWARD & YVONNE ROBINSE

SUSAN M. ROBINSON

DONALD W. ROGERS

DEBRA L. ROSS

MELODIE A. ROXAS

SALLY S. ROZZELL

DOROTHY E. RUCKA

AVA G. RYLAND

CAROL T. SAWYER

MR & MRS TIMOTHY F. SCARRY

MR & MRS LARRY R. SCHMIDT

MICHAEL SHANNON

SHAW FAMILY

LEE R. SIMMONS

MR & MRS ROBERT A. SIMONE

MARY LOUISE SNYDER

MR & MRS JAMES H. STAKES

ALFRED G. STEIN

LOIS STEINER

LINDA S. STOVALL

LINDA B. STRINGFIELD

ANTWAN & DIANA TILLMANN

KIMBERLY TRUXELL

TITUS V. TURNER

LAUREN & LOGAN TWIDELL

PATRICIA J. TWOMLEY

JOHN A VAN HUYCK

THERESA V. WATSON

NANCY K. WHITE

HAROLD A. WILEY, JR

RALPH YOUNG

PAT ZAFARINO

ADVANCED CHAMBER SERVICES

ALL SAINTS ASSEMBLY 2185 45TH DEGREE KOC

AMERICAN LEGION AUXILIARY UNIT 73

AMERICAN LEGION POST 88 NANSEMOND

COX CONSTRUCTION

EASTERN SHORE OF VA CHPT NSDAR

FARRIS & ASSOCIATES, LLC

GRAYSON INSURANCE AGENCY INC

IES COMMERCIAL INC

LEWIS & MINTA WOOD CH FOUNDATION

LOYAL ORDER OF MOOSE PORTSMOUTHN LODGE 898

ROOF ENGINEERING CORP

ST MARY’S CATHOLIC CHURCH, ST ANNES SOCIETY

THE WOMAN’S CLUB OF SMITHFIELD

UNITED WAY OF SOUTH HAMPTON ROADS

VFW POST 4411, (SGT JAYTON D. PATERSON USMC)

WOMAN’S CLUB OF SOUTH NORFOLK